دوشنبه 5 اسفند 1398
 
 
   
 
 

جدیرین اخبار

پربازدیدترین

 
کد خبر: 186 تاریخ انتشار: 1393-08-22 تعداد بازدید: 2111 sendارسال به دوستان
ذخیره
printنسخه چاپی
           

فعالیتهای انساندوستانه سازمان آبشار عاطفه های بابل


در پی کمک رسانی به نیازمندان و فعالیتهای انسان دوستانه؛

سازمان آبشارعاطفه های بابل، سومین بارمتوالی شعبه منتخب وبرترکشورشد

بابل- طاهره بخشنده- خبرنگار بابل نامه:

سازمان مردم نهاد خیریه آبشارعاطفه های امام رضا(ع) شعبه بابل با مدیریت خوب سرکار خانم معصومه شعبانی و پرسنل توانمند این شعبه امسال نیز توانسته است برای سومین سال متوالی عنوان شعبه منتخب و برتر کشور را کسب کند.

خانم معصومه شعبانی مدیر سازمان  مردم نهاد خیریه آبشارعاطفه های امام رضا (ع) شعبه شهرستان بابل ضمن تشکر و قدردانی از کمکهای بیدریغ و انسان دوستانه مردم خیر و نوع دوستانه شهرستان بابل که موجب موفقیت های متوالی این موسسه در سطح کشور شده است، گفت: سازمان  آبشارعاطفه ها که حدود 200 شعبه درسطح کشور دارد، در سال 1390 در شهرستان بابل تاسیس شد و در زمینه  ارائه خدمات درمانی،  خوراک ، پوشاک ، سرویسهای آموزشی و کلاسهای احکام، خیاطی، ترمه دوزی، و بافتنی  به محرومان و نیازمندان جامعه فعالیت دارد. ایشان افزود: سازمان آبشار عاطفه ها در بابل بیش از900 خانوار را زیر پوشش خدمات خود دارد.

ایشان افزود:  برای برخی  نیازمندان زیر پوشش، کارهای عمرانی و سرویسهای بهداشتی در منازل توسط افراد خیر ایجاد شده است.  به گفته خانم شعبانی  در هر نوبت به میزان  دو و نیم میلیون تومان جهیزیه  شامل اقلام فرش ، جارو برقی، اتو، ظروف و تلویزیون به ایتام بی سرپرست و بد سرپرست، نیازمند، از کار افتاده و برخی خانواده زندانیان اهدا می شود.

مدیر سازمان آبشارعاطفه های بابل با تشکر و قدردانی از کمکهای اهدایی افراد متعهد و خیر شهرستان بابل گفت: این سازمان در سال 91 با جذب کمکهای مردمی به ارزش یک میلیارد و 484 میلیون تومان، و در سال 90 نیز با  جذب 280 میلیون تومان توانسته بود برای دومین سال پیاپی عنوان برتر را در بین تمام  شعبه های موجود در کشور کسب نماید. وی افزود: امسال نیز با اینکه قرار بود در سالروز میلاد مسعود حضرت امام رضا (ع) برای 50 نوعروس جهیزیه تهیه نمائیم. با استقبال افراد خیر موفق شدیم با بیش از 300 میلیون تومان برای 110 نوعروس جهیزیه تهیه کنیم.

خانم شعبانی یادآور شد: افراد دلسوز و خیری که با این سازمان مردم نهاد همکاری و مساعدت دارند خدمات ارزشمندی را به نیازمندان ارائه می کنند  و برخی  حتی حاضر نیستند نام خودشان را مطرح نمایند، که  خدمات  انسان دوستانه آنان شایسته تقدیر و سپاس می باشد. وی در ادامه خواستار تداوم کمکهای انسان دوستانه مردم خیر و نوع دوست بابل به نیازمندان به این سازمان خیریه شد.

 


    نظرات
نام*:
 نظر*:
تصوير امنيتي*:
طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی میدا پشتیبانی شرکت شبکه اندیشان (شاناکو)